Novinky
Máme za sebou poslední výzvu našeho projektu 10 Math Challenges / 10 matematických výzev
Minulý týden se dva týmy z 2.F účastnily poslední výzvy projektu 10 Math Challenges – Matematika v našich životech. Každý tým měl za úkol si připravit prezentaci na zvolené téma v rámci této výzvy a následně ji odprezentovat při online setkání s partnerskou školou, která představila svoji prezentaci. Veškerá komunikace probíhala v anglickém jazyce.
 
První online setkání proběhlo v úterý 18. 5. 2021 mezi naší školou (1. tým) a slovenskou školou (1. tým). Český tým si připravil prezentaci na téma INTERNET & PHONES (NETWORKS), slovenský tým se věnoval tématu MATH OF CODES AND CIPHERS.
[obrázek FIRST MEETING] 
 
Další online setkání, kterého jsme se zúčastnili, proběhlo v pátek 21. 5. 2021 mezi naší školou (2. tým) a tureckou školou Hatay Anadolu Lisesi. Český tým si připravil prezentaci na téma MATH IN COOKING AND BAKING, turecký tým se věnoval tématu MATH OF BUILDING BRIDGES.
[obrázek THIRD MEETING] 
 
Všichni studenti se účastnili aktivně na přípravě a realizaci projektu.
 
Děkuji všem z 2.F za vzornou reprezentaci naší školy.
 
Gabriela Svobodová
 
Pochvala všem studentům třídy 2F nejen presentujícím, za výbornou práci a výkony, zvlášť ocenitelné, vzhledem k využití Aj v oblasti odborné, matematické. Což se projevilo i v hodnocení Extra aktivity s nejvyšší váhou. Totéž a možná ještě víc platí pro učitele, tudíž velká pochvala kolegyni, třídní učitelce 2F G. Svobodové!

Petr Vlasák, učitel Aj

 
 
Logo Praha
  • Adresa školy: Učňovská 1/100
  • PSČ: 190 00, Praha 9
  • IČO: 00639516
  • Email: sosls@sosls.cz
  • Tel.: 228 229 063
Prohlášení o přístupnosti    Tento web využívá pouze základní cookie.