O škole

Bankovní institut vysoká škola, a.s. (BIVŠ) poskytuje kvalitní vzdělání v oblasti bankovnictví, financí a finančních trhů v Praze. Nabízí bakalářské a navazující magisterské studijní programy v denním a kombinovaném studiu. Vyučované bakalářské obory jsou: Bankovní management vyučovaný v českémruském a anglickém jazyceOceňování majetkuEkonomika a management podniku a Informační technologie a management. Aktuálně nabízené magisterské obory jsou Finance vyučované v českém a anglickém jazyce.

Studium bakalářských oborů a navazujícího magisterského oboru s výukou výlučně v českém jazyce probíhá ve formě prezenčního i kombinovaného studia. Výuka oborů Banking management (v angličtině), Bankovskij menedžment (v ruštině) a Finance (v angličtině) probíhá pouze formou prezenčního studia.

BIVŠ vznikl jako první česká soukromá vysoká škola v ČR v roce 1999, jeho předchůdcem bylo odborné vzdělávací zařízení České národní banky a skupiny velkých českých komerčních bank. Od r. 2001 je součástí německé vzdělávací skupiny COGNOS AG, s jejímiž ostatními součástmi, zejména s Hochschule Fresenius v Kolíně nad Rýnem úzce spolupracuje. Absolventi BIVŠ nacházejí na trhu práce velmi dobré uplatnění, a to především ve finančním sektoru.

 

                                                                                                                         

 

 

Logo Praha
  • Adresa školy: Učňovská 1/100
  • PSČ: 190 00, Praha 9
  • IČO: 00639516
  • Email: sosls@sosls.cz
  • Tel.: 228 229 063
Prohlášení o přístupnosti    Tento web využívá pouze základní cookie.