rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  1.D  (Brožková Anna, 06)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

PSY
(06)

EKO
(06)

DAP
(06)

DAP
(06)

MAT
(06)

ZPV
(06)

IKT (A/N)
(P1)

   

 
Ú
t

 

AJ (A/N)
(J6)

ZEM
(06)

MAT
(06)

AJ (A/N)
(J6)

 

NJ (A/N)
(06)

ZPV
(06)

KOAJ (A/N)
(J6)

 

AJ (A/R)
(J4)

AJ (A/R)
(J4)

IKT (A/R)
(P1)

CLG (A/R)
(P2)

 
S
t

 

LOG
(06)

NJ (A/N)

CJL
(06)

CLG (A/N)
(P1)

TKS
(TV)

TKS
(TV)

EKO
(06)

   

RJ (A/R)
(J2)

PEK (A/R)
(P3)

 
Č
t

 

CJL
(06)

DAP
(06)

AJ (A/N)
(J6)

LOG
(06)

MAT
(06)

 

DEJ
(06)

IKT (A/R)
(P1)

 

AJ (A/R)
(J4)

 
P
á

 

PEK (A/N)
(P3)

NJ (A/N)
(06)

IKT (A/N)
(P1)

ZEM
(06)

CJL
(06)

DEJ
(06)

     

RJ (A/R)
(J2)

RJ (A/R)
(J2)

KOAJ (A/R)
(J6)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  1.F  (Tampierová Jana)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

EKO
(10)

PSY
(10)

ZEM
(10)

CJL
(10)

DEJ
(10)

IKT (A/R)
(P1)

NJ (A/N)
(J3)

KOAJ (Chl)
(J6)

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

 
Ú
t

 

POS
(10)

ZPV
(10)

CJL
(10)

ZEM
(10)

NJ (A/N)
(J3)

 

AJ (A/N)
(J1)

DEJ
(10)

 

AJ (A/R)
(J1)

IKT (A/R)
(P1)

 
S
t

 

AJ (A/N)
(J1)

NJ (A/N)
(J3)

MAT
(10)

POS
(10)

ZPV
(10)

 

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

 

RJ (A/R)
(J2)

AJ (A/R)
(J1)

KOAJ (Dív)
(J6)

 
Č
t

 

MAT
(10)

POS
(10)

CJL
(10)

EKO
(10)

 

PXP (A/N)
(AP2)

PXP (A/N)
(AP2)

PXP (A/N)
(AP2)

 

RJ (A/R)
(J2)

RJ (A/R)
(J2)

 
P
á

 

AJ (A/R)
(J1)

AJ (A/N)
(J1)

MAT
(10)

PEK (A/N)
(P3)

IKT (A/N)
(P1)

IKT (A/N)
(P1)

     

PEK (A/R)
(P3)

PXP (A/R)
(AP2)

PXP (A/R)
(AP2)

PXP (A/R)
(AP2)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  1.L  (Hamouzová Ilona)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

ZEM
(13)

CJL
(13)

EKO
(13)

DAP
(13)

IKT (A/N)
(P2)

NJ (A/N)
(J3)

KOAJ (Chl)
(J6)

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

PXP (A/R)
(AP2)

PXP (A/R)
(AP2)

 
Ú
t

 

MAT
(13)

DAP
(13)

ZEM
(13)

DEJ
(13)

CJL
(13)

PSY
(13)

     

 
S
t

 

AJ (A/N)
(J4)

POS
(13)

NJ (A/N)
(J3)

PXP (A/N)
(AP2)

PXP (A/N)
(AP2)

KOAJ (Dív)
(J6)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

 

PEK (A/R)
(P3)

AJ (A/R)
(J4)

AJ (A/R)
(J4)

RJ (A/R)
(J4)

 
Č
t

 

CJL
(13)

DEJ
(13)

POS
(13)

MAT
(13)

NJ (A/N)
(J3)

 

ZPV
(13)

EKO
(13)

AJ (A/R)
(J4)

IKT (A/R)
(P1)

 
P
á

 

POS
(13)

IKT (A/N)
(P1)

PEK (A/N)
(P3)

MAT
(13)

AJ (A/N)
(J1)

ZPV
(13)

AJ (A/N)
(J1)

   

RJ (A/R)
(J5)

RJ (A/R)
(J5)

IKT (A/R)
(P2)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  2.D  (Blümel Martin, 11)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

AJ (A/N2)
(J5)

MAT
(11)

ZEM
(11)

UCE
(11)

LOG
(11)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

KOAJ (A/N1)
(J6)

 
Ú
t

 

CJL
(11)

MAT
(11)

OBC
(11)

NJ (A/N2)
(11)

 

CLG (A/N2)
(P2)

DAP
(11)

UCE
(11)

 

CLG (A/N1)
(P2)

IKT (A/N1)
(P3)

 
S
t

 

PPX (A/N2)
(P1)

PPX (A/N2)
(P1)

NJ (A/N2)
(11)

DAP
(11)

 

CJL
(11)

EKO
(11)

DEJ
(11)

ZPV
(11)

NJ (A/N1)
(11)

AJ (A/N1)
(J5)

PEK (A/N1)
(P3)

 
Č
t

 

NJ (A/N2)
(11)

IKT (A/N2)
(P3)

DAP
(11)

MAT
(11)

 

PEK (A/N2)
(P3)

AJ (A/N2)
(J4)

KOAJ (A/N2)
(J6)

 

PPX (A/N1)
(P1)

PPX (A/N1)
(P1)

AJ (A/N1)
(J5)

NJ (A/N1)
(11)

AJ (A/N1)
(J5)

 
P
á

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

ZPV
(11)

CJL
(11)

EKO
(11)

AJ (A/N2)
(J4)

ZEM
(11)

   

NJ (A/N1)
(11)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  2.F  (Mandová Lenka, 03)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

ZPV
(03)

ZEM
(03)

CJL
(03)

FIN
(03)

NJ
(03)

EKO
(03)

 

MAT
(03)

DEJ
(03)

 
Ú
t

 

ZEM
(03)

POS
(03)

PXF (A/N1)
(P3)

MAT
(03)

IKT (A/N1)
(P3)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

AJ (A/N2)
(J4)

AJ (A/N2)
(J4)

KOAJ (Dív)
(J6)

 
S
t

 

PXP (A/N1)
(AP2)

PXP (A/N1)
(AP2)

PXP (A/N1)
(AP2)

CJL
(03)

EKO
(03)

 

ZPV
(03)

PEK (A/N1)
(P3)

 

PXP (A/N2)
(AP1)

PXP (A/N2)
(AP1)

PXP (A/N2)
(AP1)

AJ (A/N2)
(J4)

 
Č
t

 

AJ (A/N1)
(J4)

NJ
(03)

MAT
(03)

FIN
(03)

 

AJ (A/N1)
(J4)

POS
(03)

POS
(03)

 

PXF (A/N2)
(P3)

IKT (A/N2)
(P1)

 
P
á

 

TKS (Dív)
(TV)

KOAJ (Chl)
(J6)

CJL
(03)

NJ
(03)

OBC
(03)

AJ (A/N1)
(J1)

     

TKS (Dív)
(TV)

PEK (A/N2)
(P3)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  2.L  (Musílková Libuše, 12)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

FIN
(12)

MAT
(12)

AJ (A/R)
(J1)

RJ (A/R)
(12)

ZEM
(12)

DEJ
(12)

 

CJL
(12)

LOG
(12)

KOAJ (A/N)
(J6)

NJ (A/N)
(J3)

 
Ú
t

 

PXP (A/R)
(AP2)

PXP (A/R)
(AP2)

IKT (A/R)
(P2)

RJ (A/R)
(12)

EKO
(12)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

AJ (A/N)
(J1)

IKT (A/N)
(P3)

PXP (A/N)
(AP2)

PXP (A/N)
(AP2)

 
S
t

 

POS
(12)

ZPV
(12)

UCE
(12)

MAT
(12)

AJ (A/R)
(J1)

PEK (A/N)
(P3)

FIN
(12)

EKO
(12)

 

 
Č
t

 

MAT
(12)

OBC
(12)

ZPV
(12)

CJL
(12)

 

AJ (A/R)
(J1)

PEK (A/R)
(P3)

RJ (A/R)
(12)

 

NJ (A/N)
(J3)

AJ (A/N)
(J1)

AJ (A/N)
(J1)

 
P
á

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

POS
(12)

CJL
(12)

KOAJ (A/R)
(J6)

ZEM
(12)

UCE
(12)

   

NJ (A/N)
(J3)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  3.D  (Štěpánková Lenka, 13)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

AJ (A/N)
(J1)

IKT (A/N)
(P2)

PRN
(07)

OBC
(07)

NJ (A/N)
(J3)

 

CJL
(07)

LOG
(07)

DAP
(07)

PPX (A/R)
(P1)

PPX (A/R)
(P1)

AJ (A/R)
(J1)

 
Ú
t

 

MAT
(07)

AJ (A/N)
(J1)

EKO
(07)

PPX (A/N)
(P1)

PPX (A/N)
(P1)

 

PSY
(07)

OBC
(07)

 

KOAJ (A/R)
(J6)

AJ (A/R)
(J1)

CLG (A/R)
(P2)

 
S
t

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

UCE
(07)

NJ (A/N)
(J3)

CLG (A/N)
(P2)

AJ (A/R)
(J1)

 

ŘMV
(07)

ŘMV
(07)

RJ (A/R)
(J2)

RJ (A/R)
(J2)

 
Č
t

 

EKO
(07)

MAT
(07)

AJ (A/N)
(J1)

CJL
(07)

PRN
(07)

CEL
(07)

KOAJ (A/N)
(J6)

   

IKT (A/R)
(P2)

 
P
á

 

DAP
(07)

CJL
(07)

MAT
(07)

NJ (A/N)
(J3)

UCE
(07)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

RJ (A/R)
(J2)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  3.F  (Němcová Jitka, 09)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

CEL
(09)

PRN
(09)

NJ (A/N)
(J3)

CJL
(09)

 

BAS
(09)

LOG
(09)

IKT (PX1)
(P1)

 

RJ (A/R)
(09)

 
Ú
t

 

OBC
(09)

CJL
(09)

BAS
(09)

OBC
(09)

 

EKO
(09)

UCE
(09)

MAT
(09)

PSY
(09)

 
S
t

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

AJ (A/N)
(J2)

UCE
(09)

KOAJ (A/N)
(J6)

MAT
(09)

IKT (PX2)
(P1)

   

AJ (A/R)
(J1)

RJ (A/R)
(09)

 
Č
t

 

PRN
(09)

CJL
(09)

NJ (A/N)
(J3)

AJ (A/N)
(J2)

AJ (A/N)
(J2)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

RJ (A/R)
(09)

AJ (A/R)
(J1)

AJ (A/R)
(J1)

 
P
á

 

PXP (PX1)
(AP2)

PXP (PX1)
(AP2)

PXP (PX1)
(AP2)

EKO
(09)

MAT
(09)

BAS
(09)

NJ (A/N)
(J3)

   

PXP (PX2)
(AP1)

PXP (PX2)
(AP1)

PXP (PX2)
(AP1)

KOAJ (A/R)
(J6)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  3.L  (Nosálková Markéta, 14)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

UCE
(14)

AJ
(J1)

RJ (A/R)
(09)

BAS
(14)

 

LOG
(14)

CJL
(14)

OBC
(14)

 

NJ (A/N)
(14)

 
Ú
t

 

BAS
(14)

EKO
(14)

AJ
(J1)

CJL
(14)

MAT
(14)

 

OBC
(14)

PSY
(14)

 

 
S
t

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

PRN
(14)

MAT
(14)

RJ (A/R)
(09)

CJL
(14)

 

KOAJ
(J6)

 

NJ (A/N)
(14)

 
Č
t

 

PXP (PX1)
(AP1)

PXP (PX1)
(AP1)

RJ (A/R)
(09)

CEL
(14)

LOG
(14)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

PXP (PX2)
(AP2)

PXP (PX2)
(AP2)

NJ (A/N)
(14)

 
P
á

 

UCE
(14)

PRN
(14)

AJ
(J1)

IKT
(P1)

MAT
(14)

EKO
(14)

BAS
(14)

   

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  4.D  (Hájková Michaela, 05)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

LOG
(05)

AJ (A/N)
(J5)

PPX (A/N)
(P1)

PPX (A/N)
(P1)

PPX (A/N)
(P1)

DAP
(05)

MSMA (MSM)
(04)

   

KOAJ (A/R)
(J6)

AJ (A/R)
(J5)

CEL (A/R)
(P3)

AJ (A/R)
(J5)

 
Ú
t

 

CEL (A/N)
(P2)

NJ (A/N)
(J3)

NJ (A/N)
(J3)

MAT
(05)

PSY
(05)

CJL
(05)

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

PPX (A/R)
(P1)

PPX (A/R)
(P1)

PPX (A/R)
(P1)

 
S
t

 

PRN
(05)

CJL
(05)

ZEM
(05)

KOAJ (A/N)
(J6)

 

AJ (A/N)
(J5)

CLG (A/N)
(P2)

IKT (A/R)
(P1)

 

MSAJ (A/R)
(J5)

CLG (A/R)
(P1)

AJ (A/R)
(J5)

 
Č
t

 

FIF (A/N)
(P2)

FIF (A/N)
(P2)

EKO
(05)

MAT
(05)

 

CJL
(05)

CJL
(05)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

RJ (A/R)
(J2)

RJ (A/R)
(J2)

 
P
á

 

MAT
(05)

DAP
(05)

NJ (A/N)
(J3)

MSAJ (A/N)
(05)

AJ (A/N)
(05)

IKT (A/N)
(P2)

     

FIF (A/R)
(P2)

FIF (A/R)
(P2)

RJ (A/R)
(J2)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  4.F  (Joštová Ivana, 10)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

PXP
(AP1)

PXP
(AP1)

PXP
(AP1)

BAS
(15)

KOAJ
(J6)

MAT
(04)

MSMA (MSM)
(04)

BAS
(15)

 

 
Ú
t

 

LOG
(15)

IKT
(P2)

MAT
(04)

UCE
(15)

CJL
(04)

CJL
(04)

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

 
S
t

 

MAT
(04)

CLG
(P3)

BAS
(15)

CJL
(04)

PRN
(04)

PSY
(04)

     

 
Č
t

 

LOG
(15)

FJ (A/F)
(J4)

AJ
(J5)

MSAJ
(J5)

EKO
(P2)

UCE
(15)

     

NJ (A/N)
(J3)

RJ (A/R)
(04)

 
P
á

 

FJ (A/F)
(J4)

FJ (A/F)
(J4)

CJL
(04)

AJ
(J5)

AJ
(J5)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

NJ (A/N)
(J3)

NJ (A/N)
(J3)

RJ (A/R)
(04)

RJ (A/R)
(04)

 

rozvrh platný od 10.9.2018

SOŠ logistických služeb  4.L  (Fördöšová Hana, 04)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

PXP
(AP2)

PXP
(AP2)

FIF
(P2)

FIF
(P2)

CLG
(P3)

MAT
(04)

MSMA (MSM)
(04)

   

 
Ú
t

 

   

MAT
(04)

IKT
(P3)

CJL
(04)

CJL
(04)

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

 
S
t

 

MAT
(04)

EKO
(P2)

KOAJ
(J6)

CJL
(04)

PRN
(04)

PSY
(04)

 

LOG
(04)

 

 
Č
t

 

AJ
(04)

FJ (A/F)
(J4)

LOG
(04)

CLG
(P1)

AJ
(04)

BAS
(04)

 

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

NJ (A/N)
(J3)

RJ (A/R)
(04)

 
P
á

 

FJ (A/F)
(J4)

FJ (A/F)
(J4)

CJL
(04)

BAS
(04)

BAS
(04)

AJ
(J5)

MSAJ (MSA)
(J5)

   

NJ (A/N)
(J3)

NJ (A/N)
(J3)

RJ (A/R)
(04)

RJ (A/R)
(04)

Zpracováno v systému Bakaláři