rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  1.D  (Panovcová Michaela)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

DEJ
(05)

CJL
(05)

MAT
(05)

ZPV
(05)

DAP
(05)

 

NJ (A/N1)
(J3)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

 
Ú
t

 

RJ (A/R)
(05)

KOAJ (A/1)
(J6)

CLG (A/1)
(P2)

LOG
(05)

MAT
(05)

IKT (A/1)
(P2)

 

DAP
(05)

DAP
(05)

NJ (A/N2)
(J2)

IKT (A/2)
(08)

IKT (A/2)
(08)

KOAJ (A/2)
(J6)

 
S
t

 

LOG
(05)

EKO
(05)

ZPV
(05)

PSY
(05)

CJL
(05)

ZEM
(05)

 

AJ (A/1)
(J4)

 

PEK (A/2)
(P3)

 
Č
t

 

NJ (A/N1)
(J3)

MAT
(05)

EKO
(05)

ZEM
(05)

AJ (A/1)
(J4)

NJ (A/N1)
(J3)

CJL
(05)

 

AJ (A/2)
(J4)

RJ (A/R)
(05)

CLG (A/2)
(08)

NJ (A/N2)
(10)

 
P
á

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

PEK (A/1)
(P3)

RJ (A/R)
(05)

IKT (A/1)
(08)

DEJ
(05)

AJ (A/1)
(J4)

   

AJ (A/2)
(J4)

NJ (A/N2)
(J2)

AJ (A/2)
(J4)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  1.F  (Svobodová Gabriela)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

AJ (A/1)
(J5)

DEJ
(10)

AJ (A/1)
(J5)

IKT (A/1)
(P3)

MAT
(10)

DEJ
(10)

     

IKT (A/2)
(P2)

AJ (A/2)
(J5)

 
Ú
t

 

NJ (A/N1)
(J3)

PSY
(10)

ZEM
(10)

CJL
(10)

ZEM
(10)

MAT
(10)

ZPV
(10)

   

RJ (A/R)
(05)

NJ (A/N2)
(J2)

 
S
t

 

POS
(10)

CJL
(10)

EKO
(10)

IKT (A/1)
(P2)

KOAJ (Chl)
(J6)

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

 

PEK (A/2)
(P3)

TKS (Dív)
(TV)

KOAJ (Dív)
(J6)

 
Č
t

 

PXP (A/1)
(AP1)

PXP (A/1)
(AP1)

PXP (A/1)
(AP1)

MAT
(10)

 

RJ (A/R)
(05)

EKO
(10)

CJL
(10)

AJ (A/2)
(J5)

PXP (A/2)
(AP2)

PXP (A/2)
(AP2)

PXP (A/2)
(AP2)

NJ (A/N2)
(10)

 
P
á

 

NJ (A/N1)
(J3)

POS
(10)

POS
(10)

NJ (A/N1)
(J3)

PEK (A/1)
(P3)

ZPV
(10)

AJ (A/1)
(J5)

   

RJ (A/R)
(05)

AJ (A/2)
(J5)

IKT (A/2)
(P2)

NJ (A/N2)
(J2)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  1.L  (Joštová Ivana)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

KOAJ (A/1)
(J6)

IKT (A/1)
(P1)

ZEM
(04)

MAT
(04)

IKT (A/2)
(P1)

RJ (A/R)
(04)

CJL
(04)

AJ (A/1)
(J4)

DEJ
(04)

PXP (A/2)
(AP2)

PXP (A/2)
(AP2)

NJ (A/N1)
(J3)

 
Ú
t

 

NJ (A/N2)
(J2)

CJL
(04)

MAT
(04)

ZEM
(04)

KOAJ (A/2)
(J6)

RJ (A/R)
(04)

POS
(04)

PXP (A/1)
(AP2)

PXP (A/1)
(AP2)

NJ (A/N1)
(J3)

AJ (A/2)
(J4)

 
S
t

 

POS
(04)

MAT
(04)

AJ (A/1)
(J4)

EKO
(04)

RJ (A/R)
(04)

IKT (A/1)
(P1)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

 

PEK (A/2)
(P3)

NJ (A/N1)
(J3)

AJ (A/2)
(J4)

 
Č
t

 

CJL
(04)

DAP
(04)

POS
(04)

DAP
(04)

PSY
(04)

AJ (A/1)
(J4)

 

ZPV
(04)

ZPV
(04)

NJ (A/N2)
(10)

 
P
á

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

EKO
(04)

NJ (A/N2)
(J2)

DEJ
(04)

PEK (A/1)
(P3)

IKT (A/2)
(P1)

   

AJ (A/2)
(J4)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  2.D  (Brožková Anna, 06)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

CLG (A/R)
(P1)

DAP
(06)

DAP
(06)

CJL
(06)

AJ (A/N)
(J6)

ZEM
(06)

ZPV
(06)

CLG (A/N)
(P2)

 

 
Ú
t

 

MAT
(06)

ZEM
(06)

NJ (A/N)
(J2)

UCE
(06)

DAP
(06)

TKS
(TV)

TKS
(TV)

   

KOAJ (A/R)
(J6)

 
S
t

 

PEK (A/R)
(P3)

PPX (A/N)
(P1)

PPX (A/N)
(P1)

KOAJ (A/N)
(J6)

PEK (A/N)
(P3)

MAT
(06)

EKO
(06)

 

DEJ
(06)

AJ (A/R)
(J4)

RJ (A/R)
(J2)

PPX (A/R)
(P1)

PPX (A/R)
(P1)

 
Č
t

 

MAT
(06)

CJL
(06)

NJ (A/N)
(06)

LOG
(06)

ZPV
(06)

EKO
(06)

OBC
(06)

   

AJ (A/R)
(J4)

 
P
á

 

UCE
(06)

IKT (A/N)
(P2)

CJL
(06)

AJ (A/N)
(J6)

AJ (A/N)
(J6)

NJ (A/N)
(06)

     

AJ (A/R)
(J4)

IKT (A/R)
(P2)

RJ (A/R)
(J2)

RJ (A/R)
(J2)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  2.F  (Tampierová Jana)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

POS
(15)

ZEM
(15)

MAT
(15)

POS
(15)

 

FIN
(15)

ZPV
(13)

DEJ
(15)

 

 
Ú
t

 

AJ
(J1)

ZEM
(15)

FIN
(15)

CJL
(15)

OBC
(15)

POS
(15)

PXF
(15)

   

 
S
t

 

PXP (A/R)
(AP1)

NJ (A/N)
(J3)

NJ (A/N)
(J3)

AJ
(J1)

MAT
(15)

 

EKO
(15)

CJL
(15)

ZPV
(13)

PXP (A/R)
(AP1)

PXP (A/R)
(AP1)

 
Č
t

 

EKO
(15)

MAT
(15)

IKT
(P3)

PXP (A/N)
(AP2)

PXP (A/N)
(AP2)

PXP (A/N)
(AP2)

RJ (A/R)
(J2)

   

RJ (A/R)
(J2)

 
P
á

 

AJ
(J1)

CJL
(15)

NJ (A/N)
(J3)

TKS
(TV)

TKS
(TV)

KOAJ
(J6)

PEK
(P3)

   

RJ (A/R)
(J2)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  2.L  (Hamouzová Ilona)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

ZEM
(13)

MAT
(13)

FIN
(13)

EKO
(13)

FIN
(13)

IKT
(08)

ZPV
(13)

   

 
Ú
t

 

ZEM
(13)

CJL
(13)

UCE
(13)

TKS
(TV)

TKS
(TV)

AJ
(J4)

     

 
S
t

 

CJL
(13)

NJ (A/N)
(J3)

NJ (A/N)
(J3)

MAT
(13)

AJ
(13)

LOG
(13)

AJ
(J4)

 

ZPV
(13)

PXP (A/R)
(AP2)

PXP (A/R)
(AP2)

 
Č
t

 

MAT
(13)

UCE
(13)

DEJ
(13)

POS
(13)

POS
(13)

RJ (A/R)
(J2)

PXP (A/N)
(AP2)

PXP (A/N)
(AP2)

 

RJ (A/R)
(J2)

 
P
á

 

PEK
(P3)

OBC
(13)

NJ (A/N)
(J3)

CJL
(13)

 

EKO
(13)

KOAJ
(J6)

   

RJ (A/R)
(J2)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  3.D  (Blümel Martin, 11)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

DAP
(11)

PSY
(11)

UCE
(11)

OBC
(11)

NJ (A/N2)
(J2)

AJ (A/N2)
(J5)

IKT (A/N2)
(P2)

   

AJ (A/N1)
(J5)

NJ (A/N1)
(J2)

CLG (A/N1)
(P1)

 
Ú
t

 

LOG
(11)

MAT
(11)

CJL
(11)

KOAJ (A/N2)
(J6)

CLG (A/N2)
(P1)

PRN
(11)

 

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

PPX (A/N1)
(08)

PPX (A/N1)
(08)

 
S
t

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

NJ (A/N2)
(11)

CEL
(11)

MAT
(11)

AJ (A/N2)
(J5)

 

ŘMV
(11)

ŘMV
(11)

IKT (A/N1)
(08)

NJ (A/N1)
(11)

 
Č
t

 

MAT
(11)

NJ (A/N2)
(11)

OBC
(11)

UCE
(11)

EKO
(11)

CJL
(11)

AJ (A/N2)
(J5)

AJ (A/N1)
(J5)

 

KOAJ (A/N1)
(J6)

 
P
á

 

PRN
(11)

PPX (A/N2)
(08)

PPX (A/N2)
(08)

DAP
(11)

EKO
(11)

CJL
(11)

     

NJ (A/N1)
(J2)

AJ (A/N1)
(J5)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  3.F  (Mandová Lenka, 03)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

UCE
(03)

MAT
(03)

BAS
(03)

CJL
(03)

PSY
(03)

AJ
(J4)

NJ
(J2)

 

OBC
(03)

 
Ú
t

 

OBC
(03)

MAT
(03)

PRN
(03)

BAS
(03)

UCE
(03)

EKO
(03)

AJ
(J4)

   

 
S
t

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

CJL
(03)

NJ
(J2)

LOG
(03)

KOAJ
(03)

IKT
(P2)

   

 
Č
t

 

BAS
(03)

CEL
(03)

EKO
(03)

AJ
(J4)

CJL
(03)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

 
P
á

 

NJ
(J2)

PRN
(03)

MAT
(03)

PXP
(AP2)

PXP
(AP2)

PXP
(AP2)

     

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  3.L  (Musílková Libuše, 12)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

MAT
(12)

BAS
(12)

RJ (A/R)
(12)

AJ (A/R)
(J1)

PXP (A/R)
(AP2)

PXP (A/R)
(AP2)

OBC
(12)

   

PXP (A/N)
(AP2)

PXP (A/N)
(AP2)

IKT (A/N)
(P2)

AJ (A/N)
(J1)

 
Ú
t

 

PRN
(12)

EKO
(12)

AJ (A/R)
(J1)

UCE
(12)

IKT (A/R)
(P2)

CJL
(12)

PSY
(12)

KOAJ (A/N)
(J6)

 

NJ (A/N)
(J3)

 
S
t

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

CJL
(12)

BAS
(12)

 

RJ (A/R)
(12)

LOG
(12)

EKO
(12)

PRN
(12)

AJ (A/N)
(J1)

 
Č
t

 

LOG
(12)

AJ (A/R)
(J1)

MAT
(12)

KOAJ (A/R)
(J6)

CJL
(12)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

NJ (A/N)
(J3)

AJ (A/N)
(J1)

 
P
á

 

BAS
(12)

RJ (A/R)
(12)

MAT
(12)

UCE
(12)

OBC
(12)

CEL
(12)

     

NJ (A/N)
(J3)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  4.D  (Štěpánková Lenka, 13)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

AJ (A/N)
(J1)

PRN
(07)

NJ (A/N)
(J3)

CEL (A/N)
(P2)

NJ (A/N)
(J3)

CJL
(07)

MSAJ (MSA2)
(J1)

   

PPX (A/R)
(P1)

PPX (A/R)
(P1)

PPX (A/R)
(08)

 
Ú
t

 

DAP
(07)

LOG
(07)

PSY
(07)

MAT
(07)

NJ (A/N)
(J3)

MSAJ (MSA1)
(J1)

     

AJ (A/R)
(J1)

CLG (A/R)
(08)

 
S
t

 

MAT
(07)

CLG (A/N)
(08)

AJ (A/N)
(J1)

CJL
(07)

CJL
(07)

IKT (A/N)
(P2)

ZEM
(07)

KOAJ (A/R)
(J6)

 

RJ (A/R)
(J2)

CEL (A/R)
(P2)

 
Č
t

 

FIF (A/N)
(P2)

FIF (A/N)
(P2)

PPX (A/N)
(P1)

PPX (A/N)
(08)

PPX (A/N)
(P1)

EKO
(07)

MSMA (MSM)
(07)

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

AJ (A/R)
(J1)

RJ (A/R)
(J2)

FIF (A/R)
(P2)

FIF (A/R)
(P2)

RJ (A/R)
(J2)

 
P
á

 

DAP
(07)

KOAJ (A/N)
(J6)

AJ (A/N)
(J1)

CJL
(07)

MAT
(07)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

AJ (A/R)
(J1)

IKT (A/R)
(P2)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  4.F  (Němcová Jitka, 09)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

EKO (A/N)
(P3)

LOG
(09)

CJL
(09)

CLG
(08)

BAS
(09)

IKT (IKT1)
(P2)

 

MSAJ (MSA2)
(J1)

 

RJ (A/R)
(14)

 
Ú
t

 

KOAJ (A/N)
(J6)

NJ (A/N)
(J3)

MAT
(09)

NJ (A/N)
(J3)

BAS
(09)

CJL
(09)

PSY
(09)

   

AJ (A/R)
(J1)

RJ (A/R)
(14)

 
S
t

 

NJ (A/N)
(J3)

BAS
(09)

LOG
(09)

MAT
(09)

AJ (A/N)
(J2)

MSAJ (MSA1)
(J2)

AJ (A/R)
(J1)

   

KOAJ (A/R)
(J6)

EKO (A/R)
(P2)

 
Č
t

 

CJL
(09)

CJL
(09)

AJ (A/N)
(J2)

AJ (A/N)
(J2)

UCE
(09)

MAT
(09)

MSMA (MSM)
(07)

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

AJ (A/R)
(J1)

RJ (A/R)
(09)

IKT (IKT2)
(P2)

 
P
á

 

PXP (PX1)
(AP2)

PXP (PX1)
(AP2)

PXP (PX1)
(AP2)

PRN
(09)

UCE
(09)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

   

PXP (PX2)
(AP1)

PXP (PX2)
(AP1)

PXP (PX2)
(AP1)

 

rozvrh platný od 18.11.2019

SOŠ logistických služeb  4.L  (Nosálková Markéta, 14)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

 
P
o

 

RJ (A/R)
(14)

AJ
(J1)

LOG
(14)

MAT
(14)

 

LOG
(14)

BAS
(14)

   

NJ (A/N)
(J2)

 
Ú
t

 

 

PXP (PX1)
(AP1)

PXP (PX1)
(AP1)

RJ (A/R)
(14)

CJL
(14)

 

MSAJ (MSA)
(J1)

TKS (Chl)
(TV)

TKS (Chl)
(TV)

PXP (PX2)
(AP2)

PXP (PX2)
(AP2)

NJ (A/N)
(J2)

 
S
t

 

FIF
(P2)

FIF
(P2)

BAS
(14)

CLG
(08)

AJ
(J1)

CJL
(14)

PSY
(14)

   

 
Č
t

 

PRN
(14)

BAS
(14)

CLG
(08)

RJ (A/R)
(09)

MAT
(14)

EKO
(14)

 

TKS (Dív)
(TV)

TKS (Dív)
(TV)

NJ (A/N)
(14)

 
P
á

 

KOAJ
(J6)

CJL
(14)

CJL
(14)

AJ
(J1)

MAT
(14)

IKT
(P2)

     

Zpracováno v systému Bakaláři