Novinky

I v letošním roce se  zapojíme do projektu Českého rozhlasu a budeme "Ježíškovými vnoučaty", která rozdávají radost a plní přání osamělým seniorům. Vybrali jsme přání pana Jana a jeho manželky, kteří bydlí v tréninkovém bytě Naděje nedaleko od naší školy.  "S manželkou jsme se nově přestěhovali do tréninkového bytu, kde máme jenom základní vybavení nábytku. Bohužel náš zdravotní stav není dobrý a většinu času trávíme doma. Přáli bychom si nějakou malou televizi, abychom měli během dne nějaké rozptýlení a zábavu".

Sbírka na náš společný dárek, proběhne během několika příštích dní. Více informací najdete na nástěnce ve 4.p. 

Všem dárcům moc děkujeme.

 

Logo Praha
  • Adresa školy: Učňovská 1/100
  • PSČ: 190 00, Praha 9
  • IČO: 00639516
  • Email: sosls@sosls.cz
  • Tel.: 266 106 279
Prohlášení o přístupnosti